Музикант • Артист • Композитор
Естрадний співак • Поет-пісняр

Павло Бубряк - Біографія

Павло Васильович Бубряк, народився 18.02.1968 р.в селі Дихтинець Путильського р-ну Чернівецької області.
Батько- Василь Павлович Бубряк, мати- Марія Миколаївна Бубряк.

Ще навчаючись у Замогильній восьмирічній школі,юнак дуже любив музику і мав бажання навчатись грі на різних інструментах, особливо на баяні. Батьки не мали можливості возити сина на навчання в музичну школу в районний центр, але батько купив баян, коли Павло навчався ще в 4-му класі.
До речі, батько і сам чудовий музикант, самоучка, сопілкар.

Любов до пісні,та поетичного слова прививала Павлові його мати, Марія. Павло слухав її ніжні пісні, її чудовий голос і знав її таємну мрію про сцену. Не судилося їй співати на сцені, але ця мрія здійснилася у долі її сина. Самостійно Павло навчився грати на баяні, почав співати, приймати участь у художній самодіяльності, у всіх концертах школи, села, району. Був призером, дипломантом багатьох конкурсів-оглядів районних та обласних фестивалів.

Після закінчення школи з 1983 по 1986 роки навчався в Чернівецькому культосвітньому училищі на факультеті народних інструментів. Два роки ,паралельно займався в народному театрі оперети в м. Чернівці.

В 1986-1988 роки під час служби в армії м. Фюрстенвальд на Шпрее в ГДР співав та виступав з концертами в різних військових частинах у складі вокально-інструментального ансамблю «Ати-бати» …, організатором та керівником якого був за дорученням командування частини. Це було великою школою для майбутнього співака.

У 1988 році вступив до Київського театрального інституту імені Карпенка-Карого на акторський факультет, але закінчити його не вдалося через трагічну смерть матері. Павло змушений був повернутися додому, в силу обставин що склались, так як дома потребував його опіки малолітній брат Микола.

Повернувшись додому в село Дихтинець Путильського району, де вокально-інструментальний ансамбль «Синьогорий» став поприщем творчої діяльності в якому по 1996 рік Павло надхненно працює як пісняр та соліст гурту. Художнім керівником колективу,був Савчук Петро Степанович. Ансамбль користувався великою популярністю, виступаючи на сільській, районній та обласній сценах. Народний артист України Назарій Яремчук підтримував і часто залучав до співпраці ансамбль «Синьогорий» під час виступів на традиційних районних святах.
Вокально-інструментальний ансамбль, був частим гостем на виробничих ділянках, високогірних полонинах, виступаючи у складі агітбригад але й часто ставав переможцем різних конкурсів та фестивалів районного, та обласного рівнів.

В період з 1990 року по 1998 Павло Бубряк закінчує юридичний факультет ЧКТ та економічний ЧДУ ім.Ю.Федьковича.
У кінці 1996 року П.Бубряком створюється вокально-інструментальний ансамбль «Сузір`я Карпат» який надалі стає професійним.В репертуарі колективу появляється все більше і більше авторських пісень Павла Бубряка, а в 1999 році вже відбувся запис і випуск першого альбому, який вміщував 13 пісень під назвою «Над Карпатським краєм».В 2000 р.Павло знайомиться із Громадським Ярославом Дмитровичем, директором продюсерського центру та студії тиражування GroLis м. Тернопіль з цього розпочинається довготривала і плідна співпраця.

Протягом 2000-2003 років ведеться робота над підготовкою випуску другого альбому. У 2004 р. був записаний і випущений другий авторський альбом в СД-форматі та аудіо касетах під назвою «Я знаю край», який вміщував 16 пісень.Звукорежисер Олександер Третьяк м. Тернопіль.

У цьому ж році було знято 2 відеокліпи (ролики) на пісні «Батьків не забувайте шанувати» та «Краса Карпат» на слова і музику Павла Бубряка, які неодноразово транслюються по телебаченню Буковини та України.Весь цей період Вокально-інструментальний ансамбль "Сузіря Карпат під керівництвом Павла успішно здійснює гастрольні поїздки по Західні та Центральній Україні.
П. Бубряк в 2003році стає лауреатом Всеукраїнського фестивалю духовної пісні м.Київ.

З 2004- по 2005 р. Павло Буряк з колективом творчо працює над випуском третього авторського альбому під назвою «Лети, моя пісне!» який вийшов у світ у 2005році.Звукорежисер О Третьяк м. Тернопіль.
2004 р. П.Бубряк лауреат XIV Міжнародного Гуцульського фестивалю. Протягом 2005-2008років виходять ще три музичних альбоми під назвами «Гей Карпати», «Прийміть любов» та «Краса Карпат»в тісній співпраці з композитором оранжувальником Прокопиком Володимиром Івановичем.м.Чернівці.

26.01.2006 р.в Чернівецькому Академічному драмтеатрі ім. О.Кобилянської відбувся ювілейний концерт «Двадцять пісенних літ на сцені» та знято під цією ж назвою музичний фільм який ДВД форматі як і попередні альбоми в СД форматі сотнями тисяч буквально розлетілись як по Україні так і поза межами її.

В цьому ж році проведено ряд концертів в областях України а саме: Сумській, Хмельницькій, Чернігівській, Вінницькій, Київській та місті Київ.З окрема в цей період П. Бубряк з ансамблем «Сузір`я Карпат» дає концерти в обласному драм.театрі місто Вінниця, палац культури «Березіль» місто Тернопіль, музичному театрі на Подолі місто Київ-та в драматичному театрі ім. О. Кобилянської місто Чернівці і ряд інших концертів в обласних та районних центрах України.

В 2007році виходить у світ авторська пісенна збірка «Злюбов`ю Карпатського серця» 11 листопада цього ж року у Палаці «Академічний» м. Чернівці відбулася презентація цієї авторської збірки та творчий вечір Павла Бубряка.Чернівецьким Державним телебаченням відзнято муз.фільм в 4-х частинах «Злюбов`ю Карпатського серця» який транслюється на телеканалах України.
З 1997року по 2007 рік – це період у творчій біографії Павла Буряка, напруженної і багатогранної праці, період активної концертної діяльності у складі колективу «Сузір`я Карпат» та творчої праці як художнього керівника, соліста колективу, барда, митця-автора багатьох пісень.

Поїздки з концертами по багатьох регіонах України, виступи в обласних центрах, зустрічі з різними людьми надихали митця на нові пісенні твори і популяризацію української буковинської пісні.
В 2007 році з ініціативи Чернівецької Облдержадміністрації Павла Бубряка було представлено до державної нагороди-Заслужений артист України. 02.11.2007 підписано комісією №12 МКПУ.
В цей період іде праця над випуском нового музичного альбому «Опале листя».

З новою концертною програмою у другій половині 2007-та перша половина 2008років співак із групою об їздив практично весь Західний регіон України.
В 2008 році виходить музичний альбом «Опале листя», який є спільним проектом з відомим поетом-піснярем Л.С. Ямковим з композитором, Народним артистом України О.Й Злотником та Народним артистом України  кадеміком М.І. Чембержі. Цей муз. альбом приурочується поважному 600-річному ювілею міста Чернівці. В цьому ж році знято два музичні кліпи на пісні «Мої Чернівці» та «Українське село».Чернівецьким Державним телебаченням.режисер Антоніна Фантух.

З 9 по 14 липня 2008 р. П. Буряк та «Сузір`я Карпат» на запрошення представляє українську пісню в Європі на Міжнародному етнофестивалі “Garofita Pietrei Craiului” місто Брашов Румунія, де українську пісню було сприйнято з великим захопленням. Всі дні фестивалю виступи транслювались по місцевих телеканалах.

Лауреату Міжнародного етнофестивалю“Garofita Pietrei Craiului” П.Бубряку по телефону було висловлено подяку за чудове представлення української пісні послом України в Румунії.
Саме на фестивалі “Garofita Pietrei Craiului” – П.Бубряк і ВІА «Сузір`я Карпат» отримали запрошення на гастрольне турне з концертами по Європі: Чехія, Словакія, Болгарія, Греція, Турція, Італія, Іспанія, Австрія, Польща, Венгрія, Румунія, Португалія.

З 2001 р.по 2009р. Павло Бубряк навчається і закінчує Заокську Духовну Академію- теологія і християнська психологія.

- 09.02.2009 р. стартували гастролі Павла Бубряка та Сузіря Карпат по Європі.Польша \Варшава Лодзь.Чехія\Плзень Ліберець Карлові Вари Прага.Німеччина\Дрезден Гамбург Мюнхен.Австрія\Ільсбург Вєна.Італія \Мілан Венеція Павія Віджевано Рим Ніаполь Н.Помпея о.Капрі.Греція\Патра Коринф Афіни Ларіса Каламбака г.Метеора о.Хіос і т.д. Детальніше про це інформацію можливо прочитати на сайті PavloBubryak.com.Самовіддана праця митця належним чином була оцінена а саме Європейська Унія в особі Чехії а саме Міністерством праці та соціальних вєці запропонувало артисту а також творчому колективу Європейський пілотний проект цебто 2.5- річний контракт на що творчий колектив погодився і підписав .Після успішного завершення контракту Павлу Бубряку та музикантам «Сузір`я Карпат»та їх сімям надано постійне місце проживання в Європі.На запрошення земляків, артист частенько приїздить з концертами на Україну як говорить Павло-"Без цього душа моя висохла б".

В 2010 р.до 70-ї річниці Чернівецького обласного радіо сьомого квітня в обласному муздрамтеатрі імені Ольги Кобилянської відбувся гала-концерт Всеукраїнського радіофестивалю «Пісні рідного краю»
Павло Бубряк – автор і виконавець власних пісень, продюсер, художній керівник і соліст ВІА «Сузір’я Карпат», що зібрав на Тернопіллі Франківщині та Чернівеччині професійних музикантів як автор і виконавець пісні"Де синії гори" став Лауреатом Всеукраїнського радіофестивалю «Пісні рідного краю».
2010-2011 Павло Бубряк на прохання Асоціації Русинів Чехії працює над створенням збірки русинських пісень 350-400х річної давності.Отже підготовлено до друку збірку із 63 старовинними русинськими піснями-
під назвою "Страннік"а також записано два муз. альбома"Страннік"- 1 і "Страннік-2".Нотографія та виконання Павла Бубряка оранжування та звукорежисура Володимира Прокопика.
15.06.2010 р.в Празі на зїзді Асоціації українців в Чехії Павла Бубряка обрано головою АУвЧР.

В 2011 р. в Празі Павлом Бубряком заснована муз.студія "Сузіря Карпат" де юні українці з діаспори мають змогу навчатись по класу скрипки баяна фортепіано та вокалу.
2012 р.на пропозицію Чешського телебачення знявся в чешському художньому фільмі "Roskoš"в епізодичній ролі де зіграв перського нафтового магната.

На даний момент Павло Бубряк та ВІА «Сузір`я Карпат» дарує багатьом слухачам, шанувальникам української солов`їної пісні святковий настрій, наснагу та хвилини духовності. В м. Прага та по інших містах Чеської Республіки і Європи при цьому не забуваючи за рідну Україну.

Натхненно та творчо митець працює над пісенним репертуаром з метою підготовки випуску нового авторського пісенного альбому.
За сценарієм П.Бубряка у співпраці з українською кіностудією «Медіа – Люкс», появився задум зняти худ. фільм« Щастя по українськи»,триває підготовка до зйомок.
Початок зйомок фільму буде проходити в Карпатах.

Статті

Відгуки

Галина, 30 лет

Приголомшлива музика талановитого співака!

Оксана, Київ

Вражаючий концерт, дивовижна музика!