Музикант • Артист • Композитор
Естрадний співак • Поет-пісняр

Європейська унія нагороджує своїх митців

Rate this item
(0 votes)

31 січня 2014 року, в Представництві Європейської Комісії в Чеській Республіці в Празі відбулося вручення нагород митцям, EUU (Evropská Unie Umění) Європейською Спілкою Творчості.

http://www.euu-cz.org/cs/ocenovani-2014.htm


Отримали визнання та стали лауреатами: письменники, поети, композитори та суспільні діячі.Члени нагороджувальної комісії: президент EUU- Petr Vašiček, віце-през. Patrika Běták , віце-през. Jose Miquel Maschiett, віце-през. Genadiy Bazayev та Pavel Roit.
В третій частині дійства виступив віце-президент Pavel Roit зі словами подяки за творчу працю та вагомий внесок в літературну, музичну та суспільну діяльність на теренах Європи.
Серед нагороджених є українець, поет, пісняр, актор та суспільний діяч, голова Асоціації українців в ЧР - Павло Васильович Бубряк, який став лауреатом премії ім. Льва Толстого та нагороджений золотою медаллю Льва Толстого.
Тут можна було зустріти та поспілкуватися з відомим словацьким поетом Josefom Laykertom, Genrichom Cigfrejdom, Dictom Francisem та іншими відомими майстрами слова.
Доречі серед раніше нагороджених Європейською Спілкою Творчості були такі відомі особистості,як: Plačido Domingo, гітарист групи - Rollinge Stones, всесвітньо відома російська пріма балету - Мая Плісецька та інші.

Статті

Відгуки

Галина, 30 лет

Приголомшлива музика талановитого співака!

Оксана, Київ

Вражаючий концерт, дивовижна музика!