Музикант • Артист • Композитор
Естрадний співак • Поет-пісняр

Теплий прийом гурту Сузір'я Карпат на Грецькому острові Хіос .

Rate this item
(0 votes)

Теплий прийом гурту Сузір'я Карпат на Грецькому острові Хіос . 
Грудневі бурхливі хвилі впевнено несли коорабель від Афін до острова Хіос . На палубі в ресторані , відповідальний за організацію концертів Сузір'я Карпат по Греції - Тарас Рудий за чашкою кави розповідав про плани на завтра для творчого колективу . 

Острів Хіос знаходиться в Середземному морі . В десятках кілометрів від берегів Турції на півдні . На цьому острові живуть привітливі люди , проте життя їхнє не назвеш сьогодні легким . Крім риболовлі люди заробляють на життя тим , що збирають смолу з деяких хвойних карликових дерев , яка після певної спеціальної обробки має неабияку цінність . 
Один з виступів Сузір'я Карпат був запланований в екзотичному селі , високо в горах Хіоса . Місцеві жителі радісно чекали на концерт та готувалися прикрашаючи площу .
Слухачам надзвичайно сподобалися українські пісні у виконанні Павла Бубряка .
Після концерту жителі села розповіли захоплюючу історію їхньої місцевості . Приблизно 300 років тому мусульманська Туреччина вела війну проти християнської Греції . Під час військових дій турків проти мешканців острова Хіос , турки довго не могли захопити їхнє село . Тому що воно знаходиться на високій горі і підступу до нього майже немає . З усіх сторін глибока прірва . Потрапити туди можна було тільки однією дорогою , яка вела до величезної , міцно побудованої брами за межі якої чужинцям було неможливо пройти без дозволу охорони .Трагедія цієї історії в тому , що знайшовся один зрадник . Коли турки відтіснили селян на саму вершину гори , де знаходився християнський храм мешканці села були в безвиходді . Щоб не потрапити на тортури в руки жорстоких мусульманських воїнів , вони всім селом прийняли доленосне рішення - від малого аж до старого взявшись за руки люди пригнули в прірву . Стіну , прірву і відновлений храм можна побачити на фото в галереї .

Самі сміливі представники Сузір'я Карпат не стримались , щоб не скупатись в грудневому Середземному морі на Чорному пляжі , який знаходиться між чотирьма недіючими вулканами . Унікальність цього пляжу в тому , що він покритий чорними , водою обмитими камінцями із магми вулкану , які були діючими в давнину .

Статті

Відгуки

Галина, 30 лет

Приголомшлива музика талановитого співака!

Оксана, Київ

Вражаючий концерт, дивовижна музика!