Музикант • Артист • Композитор
Естрадний співак • Поет-пісняр

Павла Бубряка обрано головою правління АУвЧР

Rate this item
(0 votes)

18 серпня в приміщенні празького готелю «Атлантик» відбувся установчий з'їзд Асоціації українців в Чеській Республіці (АУвЧР). У ньому взяли участь понад 50 делегатів, які представляють вже існуючі українські організації i бiзнес структури в Чехії, а також гостi у тiй же кiлькостi.

На з'їздi виступили представники Посольства України в Чеській Республіці і посольств інших дружніх Україні держав (Росії, Білорусі, Молдови), відповідальні працівники низки чеських державних органів, у тому числі празької поліції у справах іноземців та біржі праці. Вагомість заходу додала реєстрація делегатів державним нотаріусом.

Особливий iнтерес викликав у присутнiх стратегiчний партнер Асоціації – фінансова компанія PragueFin. Саме ця компанія цілеспрямовано виробила пакет банківських послуг для іноземців: відкриття рахунку, банківську SIM-карту, міжнародну платіжну карту, безоплатні телефонні перемовини між клієнтами, знижки на супутні послуги, а також телефонний та Інтернет-банкінг. PragueFin - єдина компанія в Чеській Республіці, яка уможливлює перекази грошей з Чехії в Україну всього за 2% комісійних.

Як було пiдкреслено на з'їздi, oсновною метою створення об'єднавчої структури українських організацій є допомога українцям, що стикаються з необхідністю відстоювати свої права в галузі працевлаштування та легального перебування в Чехії.  Для цього на з'їзді були обрані керівні органи Асоціації, якi працюватимуть за чотирма основними напрямами в економiчнiй, неприбутковiй, правозахиснiй i громадянськiй комiсiях. До складу правління за результатами відкритого голосування увійшло 12 осіб, головою правління обрано Павла Бубряка.

Автор: ukrgazeta.cz

Статті

Відгуки

Галина, 30 лет

Приголомшлива музика талановитого співака!

Оксана, Київ

Вражаючий концерт, дивовижна музика!