Музикант • Артист • Композитор
Естрадний співак • Поет-пісняр

Діяльність

 

 14 квітня у Празі відбувся цікавий і у якомусь сенсі екзотичний концерт. Заслужений артист України Володимир Вермінський приїхав до нас із своєю програмою "Світові хіти". Кожен, хто прийшов на концерт, мав можливість перенестись в просторі часу у далекі 60-ті, 70-ті, 80-ті, та 90-ті роки. Для цього проекту були вибрані кращі пісні ХХ- сторіччя на п'яти мовах - Англійська, Французька, Італійська, Іспанська, Польска.Родзинкою проекту є те, що вслід за оригінальною мовою пісні наслідувала українська версія в поетичному перекладі.

 

"Проект тим і цікавий, що поряд з мовами оригіналу – звучить наша Солов’їна!" - каже сам Володимир.

 

Тож давайте згадаємо як це було...

 

Неділя, 21 січня 2018 01:37

Хто ми на цій землі. Grandorpheus

"Український співак і композитор Павло Бубряк відомий у Чехії за ролями в кіно і телесеріалах. А ще він збирав русинський фольклор, працював у карному розшуку, має мистецьку, юридичну і богословську вищі освіти, зараз очолює концертну агенцію “GrandOrpheus”...

 

Інтерв'ю із Заслуженим артистом України Павлом Бубряком.

 

Грудень 2017

Media

Наприкінці листопада в Салесіанському театрі м. Праги відбулась така собі невеличка репетиція справжнього "Галицького шлягеру". Сталося це завдяки візиту його засновника, Народного артиста України Ярослава Борути (відомий багатьом з нас завдяки популярному у минулому дуету "Лебеді кохання"), котрий прихопив з собою й одну з ведучих конкурсу - молоду поетесу Уляну Мандзюк. Дати свій перший концерт в ЧР вони приїхали за запрошенням концертної студії "GrandOrpheus" та за підтримки "Асоціації українських громад в ЧР". На сцені також виступили Заслужені артисти України Павло Бубряк та Антоніна Осипчук, що мешкають в Чехії. 

 

За запрошенням Павла Бубряка, Асоціації Української громади в ЧР та студії "GrandOrpheus" вперше в Чехії виступив з концертом Тарас Петриненко - Народний артист України, жива легенда української музики. З ним заспівала і його вірна напарниця - Народна артистка України Тетяна Горобець...

Щороку останньої неділі травня в Карпатах справжнє свято – гуцули на літо виряджають у гори худобу. «Полонинський хід» – завершальний акорд весняного циклу святкувань, що починаються з Великодня і закінчуються днем святого Юрія – покровителя домашніх тварин. На жаль, у наш час вихід на полонину як справжнісіньке театралізоване дійство зберігся лише у кількох куточках України, найпишніше святкується у Путилі – районному центрі Чернівецької області, куди вже понад 50 років з різних куточків країни та з-за кордону з’їжджаються численні гості, щоб торкнутись традицій мальовничого гуцульського краю.

Сторінка 1 із 6

Статті

Відгуки

Галина, 30 лет

Приголомшлива музика талановитого співака!

Оксана, Київ

Вражаючий концерт, дивовижна музика!